Návrhy domov na kľúč

Tvoriť ľuďom kvalitné a zdravé bývanie za nízke prevádzkové náklady.

Dom má jeho obyvateľom prinášať radosť, má ich neustále "dobíjať pozitívnou energiou". 

Naša filozofia je pomôcť zákazníkom dopracovať ich k vlastnému bývaniu, tvorbe domova. Môžeme byť Vašim sprievodcom od výberu pozemku, cez naprojektovanie Vášho rodinného domu, vybavenie stavebného povolenia, až po kolaudáciu stavby. Hľadáme tie najlepšie riešenia pre konkrétnu stavbu, či už ide o požiadavku na moderný dom s plochou, či pultovou strechou, futuristický dom, bungalov s valbovou strechou, poschodový dom, alebo sa jedná o klasický štýl bývania.  Projektovanie je hľadanie optimálneho riešenia pre jeho budúcich obyvateľov a to nielen v použitých materiáloch pre hrubú stavbu, ale hlavne využívať technológie aj z obnoviteľných zdrojov energie, ktoré sú pre neho v danom čase dostupné, s predprípravou pre rozšírenie či obnovu.

1

PROJEKTOV

1 

ROKOV SKÚSENOSTÍ

1

STAVEBNÝCH POVOLENÍ

NAŠE PROJEKTY

Projektant je ako skladateľ muziky, ktorá sa bude hrať najbližších 80 rokov.

NÁŠ TÍM

Ing. Janka Fuksíková Mihaliková


Ing. Lukáš Bartošek


NEVÁHAJTE NÁM
NAPÍSAŤ

Napíšte nám

PREČÍTAJTE SI
NOVINKY

Bývanie s citom

Bývanie s citom

Oblé tvary a jemné línie domu - všetko spolu súvisí
Podľa tvarov a foriem zapracovávame získané vedomosti pre konkrétny dom. Pomáhame vám vybrať pozemok a umiestniť stavbu vzhľadom k orientácii na svetové strany tak, aby mala čo najviac tepelných ziskov v zimnom a zároveň tienila v letnom období. Pri výbere pozemku prihliadame na: územný plán, okolité prostredie, svetové strany, ochranné pásma.

Návrhy v zmysle zásad čínskeho učenia feng-shui

Návrhy v zmysle zásad čínskeho učenia feng-shui

Materiály použité na dom
Každý materiál vyžaruje určité energie. Preto treba nájsť to správne riešenie pre daný prípad. Nemôžeme povedať, že slamený dom nie je vhodný pre daného investora, pokiaľ ho slama fascinuje a chce z nej stavať, dokonca si sám chce nahadzovať hlinené omiekty. Niekto chce drevodom a iný zas inklinuje k murovaným stavbám - klasike.