Sme pri tvorbe vašich snov o bývaní

 • Od roku 2011 sme zaviedli spolupodieľať sa na výstavbe domov vo forme autorského dozoru a viac spolupracovať s firmami za účelom spätnej väzby od nich aj od vás, kde priamo na stavbe riešime aktuálne situácie. Veľakrát čas, ktorý prejde od odovzdania projektu po právoplatnosť stavebného povolenia mení skladby vrstiev na papieri...
 • Kúpeľne a toalety

 • Spolupracujeme s kúpeľňovým štúdiom, kde vám navrhnú kúpeľne a toalety podľa vašich predstáv s ohľadom na komfort bývania a vaše limity. Pri odobraní kúpeľne od nich cena pre vás bude o mnoho lepšia, ako by ste šli k nim sami a návrh v priestore 3D budete mať samozrejme zdarma. Realizačné firmy si potom bez problémov vedia poradiť s návrhom a dopojiť kanalizačné odpady, či prívod vody podľa návrhu.
 • Kuchyne, jedálne, obývacia izba, detská izba, spáľňa

 • Interiér dennej časti alebo vami vybranej časti domu vám navrhnú naši dizajnéri na mieru, aby ste si lepšie vedeli predstaviť nový priestor a zariadiť nábytkom miestnosti pre bývanie. Do priestorov navrhujú exluzívny nábytok samozrejme od slovenského výrobcu. V neposlednom rade aj kuchyne či jedálne sa taktiež tvoria v našej dizajnérskej dielni a rozloženie spotrebičov, farebné riešenie či súlad s nábytkom a stoličkami vidíte hneď sami. S týmto návrhom môžete smelo realizovať aj túto časť domu.

Projekty technológií

 • Projekt elektroinštalácie

 • V súčinnosti s projektom interiéru či už ide o vybranú časť alebo o celok, dopracujeme realizačný projekt elektroinštalácie s moderným a úsporným  led osvetlením, inteligentnými elektronickými systémami, v súlade s vašimi nárokmi a požiadavkami pre vaše exluzívne bývanie.
 
 • Projekty pre obnoviteľné zdroje energie do vášho domu

 • Patria sem rekuperácia, chladenie, vykurovanie, tepelné čerpadlá, solárne systémy. Spolupráca s firmami s cieľom vybrať najlepšie riešenie pre konkrétny dom za nízke prevádzkové náklady. Porovnávame vstupy - prípojky v danej lokalite, možnosti využitia enviromentu a následná aplikácia. Novinka od mája 2013 - služba prepočet domu v programe PHPP a návrh optimálneho riešenia domu.
 • program PHPP

 • Neustále vzdelávanie sa v danej oblasti, momentálne ukončené štúdium na jarnom seminári NPD - navrhovanie pasívnych domov v Bratislave, ktorý organizoval Inštitút pre energeticky pasívne domy. Európska legislatíva nás pripravuje na rok 2020, kedy už všetky domy "musia" byť navrhnuté na "takmer nulovú spotrebu energie".  Zakúpili sme preto aj inštitúciou ponúkaný program PHPP, v ktorom sa hľadajú najlepšie kompromisy pre daný dom v oblasti spotreby energie na vykurovanie.  Program vyvíjali v nemeckom Darmstadte a po dodaní vstupov by klient mal vedieť koľko bude tá jeho potreba tepla na vykurovanie, čo sa dá potom preklopiť na čísla v eurách. No a v programe sa dajú nastaviť aj dodatočné úpravy na dome, ktoré keď sa zrealizujú, v konečnom dôsledku pomôžu vyťažiť z daného domu maximum. Žiaľ ceny technológií sú ešte stále dosť predražené. Čakáme len, kedy si tieto legislatívne zmeny výrobcovia kompaktných jednotiek začnú uvedomovať a znížia vstupy. Dobrá správa je, že už počas splácania hypotéky prevádzkové náklady na samotný dom nízkoenergetického až pasívneho štandardu budú nižšie, čiže by sa malo jeho obyvateľom už počas splácania "lepšie dýchať".